LAJMET E FUNDIT ...

Java e Kombetares Kuq e Zi ne Union Bank

Java e Kombetares Kuq e Zi ne Union Bank organizohet nga 2 – 9 tetor ne prag te dy ndeshjeve shume te rendesishme te kombetares Shqiptare. 
Per ti dhene gjalleri Javes se Kombetares mes klienteve, Banka do te ofroje bonus ne te gjitha produktet retail. Bonusi i Bankes per klientet retail do te promovohet ne dege, ne Facebook, ne televizjon dhe ne faqet me te klikuara ne web. 
Te gjithe te mirepritur per te perfituar nga kjo oferte e cila zgjat vetem nje jave. 
Union Bank sponsor zyrtar I Kombetares se Futbollit.

Union Bank me Kombetaren Kuq e Zi

Ne nje organizim ne ambjentet e Hotel Tirana International, stafi i Deges Qendrore dhe ai i Departamentit te Marketingut ju dha karta krediti Kuq e Zi, lojtareve te rinj te Kombtares dhe trajnerit z Christian Panucci.  

Urojme qe karta e kreditit  mastercard, me simbolin shqiponje te kombetares, ti sjelle fat kombetares ...kliko per te pare fotot

Bli me Karten "Kuq e Zi"

Super Oferte per te gjithe mbajtesit e kartes Kuq e Zi , cmim preferencial per blerje tek dyqani zyrtar I FSHF-s.
Bli me karten Kuq e Zi dhe perfito zbritje deri ne 50 % ne dyqanin zyrtar te FSHF-s ...kliko per me teper

Stafi i Union Bank i përgjigjet urgjencës humanitare për dhurim gjaku

Punonjësit e Union Bank dhurojnë gjak për fëmijët talasemikë.
Dhurim i gjakut u organizua në ambjentet e Union Bank në thirrje të situatës emergjente të shpallur nga Kryqi i Kuq Shqiptar"!...kliko per me teper

UnionBank ne Media